Hakkımızda

Çanakkale'de bulunan tasarım ofisimiz Marchi Kurumsal Reklam Danışmanlık Ajansı ismi ile sektörde hizmet vermektedir. 2013 yılında kurulan ajansımız ilk olarak Smdl Ajans markası ile Samed EL tarafından kurulmuş ve Biga ve Çanakkale bölgesinde reklam hizmetleri sağlamıştır. Kısa dönemde yakalanan başarı ve kazanan çözüm ortakları ile birlikte büyüyerek Türkiye'ye hizmet vermeye başlamıştır. Bursa, İzmir, Antalya, Uşak, İstanbul, Ankara, Balıkesir, Tekirdağ, İzmit ve bir çok bölgede çözüm ortakları bulunmaktadır. Bu yükseliş ile İngiltere'nin Brighton şehrinde firmalara hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşundan 2016 yılına kadar; tabela ve vb. tanıtım organlarının imalatını gerçekleştirip, uzun yıllar boyunca çözüm ortaklarına hizmet vermiştir. 2016 Yılında dönemin gerektirdiği interaktif reklamcılığa geçiş yapmıştır. Bu tarihten itibaren marka adını Marchi Kurumsal Reklam Danışmanlık Ajansı olarak güncellemiştir. Sosyal medya danışmanlığı, kurumsal kimlik tasarımları, web site tasarımları, E-ticaret web site hizmetleri, sosyal medya reklam danışmanlığı, adwords danışmanlığı, dijital tasarım vb gibi online hizmetleri çözüm ortaklarına sunarak yoluna devam etmektedir.
 
Dijital reklamcılığa ek olarak, konvansiyonel reklam hizmetleri ile çözüm ortaklarımızın, marka bilinirliğinin arttırılması ve satış odaklı kampanyalarının son alıcıya ulaştırılması için Türkiye'nin bir çok ilinde ve İngiltere'de açık hava reklam şirketleri, Tv kanalları, Radyo kanalları, Gazeteler, Haber siteleri ve Belediyeler ile koordinasyon çalışmaları Marchi Reklam Ajansı tarafından sağlanmaktadır..
 
Marka bilinirliğinin yanı sıra, marka korumanın günümüzde büyük önem arz ettiğini çözüm ortaklarına sunan Marchi Reklam Ajansı, Anlaşmalı olduğu Marka Tescil ve Koruma Şirketi ile Marka Tescil ve koruma hizmetlerini sağlamaktadır.
 
Bugüne kadar verdiğimiz hizmetler ile kaliteli, güçlü ve güvenilir  çözüm ortakları ile çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

İstiklal Mh. Uğurmumcu Cd. No:25/1 BİGA
05432898787
samed@marchi.com.tr
www.marchi.com.tr ©
X