• Dijital Dünyaya Açılan Kapı: Sosyal Medya Yönetimi

  Dijital Dünyaya Açılan Kapı: Sosyal Medya Yönetimi

  Hedef kitle analizi ile doğru kitleye ulaşacak tasarımlar ve içeriklerle firmanızın dijital dünyadaki yönetimini sağlıyoruz. Aylık raporlama ile markanız sürekli güncel kalırken, oluşabilecek krizlere de en kısa sürede müdahale ederek sizleri oluşabilecek tüm olumsuzluklardan koruyoruz. Sonrasını ise rakipleriniz düşünsün. Tüm veriler sizin isteğinize ve müşterinin isteğine göre sık sık optimize ediliyor. Ekibimizde yer alan dijital medya uzmanları ile en iyi sonuca ulaşmak sadece bir telefon kadar uzağınızda.
 • WEB Sayfası: Kimliğinizi Görebilir miyim?

  Günümüzde web sayfaları firmaların kimlikleri durumunda. Peki kimliğiniz ne kadar görünür? Hayal ettiğiniz web sayfasına ulaşmak artık çok kolay. Size özel hazırlanan içerik yönetimi ile artık çok kolay bir şekilde web sayfanızı yönetebilecek ve yazılım ekibimiz ile istediğiniz tasarımları geliştirebileceksiniz. Tamamen size özel tasarlanıp kodlanmış bir web sitesi istiyorsanız bu doğrultuda yetenekli tasarım ve yazılım ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışıyor. Kolay kullanılır ara yüz, herkese hitap eden kaliteli ve anlaşılır içerikler ve hızlı yüklenen sayfalar SEO çalışmalarına uygun şekilde web sitenizi tasarlıyoruz.
 • Logo Tasarımı

  Markanızın en doğru ve akılda kalıcı şekilde olması için tasarlanan logo, marka değerinizde en mihenk taşıdır. Markanızın içeriğine uygun renk ve font kullanarak rakiplerinize fark atmanın tam sırası.
 • Dijital Reklam Yönetimi

  Reklamlardan en iyi sonuçları alabilmek için her zaman en net, anlaşılır ve kaliteli olan tasarımı reklam olarak öne çıkartıyoruz. Firmanızda hangi alanda bir eksiklik varsa onu bulup müşteri ve takipçilerinize öncelikle bunu sunuyoruz. Kaliteli içerik kaliteli müşteri demektir. Kaliteli içerik ile hedef kitleye ulaşabilmek sizi çok çok ileriye taşır. Biz de bunun için Marchi olarak buradayız. Doğru kişilere doğru reklamları sunmak reklam yönetiminin en önemli unsurudur. Alakasız reklam, hedef kitleye sunulduğunda kolay şekilde göz ardı edilir. Tüm bunların sonucunda doğru analiz, kaliteli içerik ve gerçek hedef sizi en organik şekilde büyütür. GOOGLE REKLAMLARI Sürekli gelişen ve yenilenen dijitalde firmanızı Google Ads ile daha bilinir ve göz önünde kılabilirsiniz. Trendleri ve gelişmeleri kampanyalarınıza ve projelerinize uygulayarak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz. Sizin performansınızı sürekli olarak ileriye taşırken var gücüyle çalışan bir ekibe sahibiz. Doğru anahtar kelimeler, kaliteli kampanyalar ile size ihtiyaç duyan müşterilerin önüne çıkmanızı sağlıyoruz. Tüm veriler sizin isteğinize ve müşterinin isteğine göre sık sık optimize ediliyor.
X